Обрати сторінку

Як сказала одна розумна людина- оточення це наше все, бо саме оточення здатне або втопити тебе або підняти до неба. Я в це зрозумів не одразу, але результат був доволі швидким. Ось маленька інфографіка про те що є основним для змін на краще

Як я вже писав, вперше я відвідав майстерклас від Canon з Антоном Ткаченко перед київським Фотомарафоном. Він розказав про особливості роботи з професійними і непрофесійними моделями, про постобробку і особливості взаємодії з клієнтами.

Ось мої основні висновки:

1) задача фотографа – щоб людина виглядала на фото краще ніж в житті;
-людині повинно бути комфортно з тобою;
2) головне – це впевненість моделі і фотографа;
3) задачі моделі – реалізувати задачі фотографа4
– передати настрій;
– передати атмосферу;
– відчувати своє тіло;
– мати харизму;
4) при роботі в студії легше працювати якщо є великі вікна;
– постійне світло простіше налаштувати ніж імпульсне.
Вся технологія фотозйомки ділиться на 3 етапи : препродакшн, зйомка і постпродакшн.

Основні і обов’язкові складові препродакшн:

1) бріф або технічне завдання(дуже допомагає, якщо кліент не зовсім чітко уявляє кінцевий результат, перевірено на собі). Він відповідає на питання що? для чого? як потрібно зробити?
2) ідея;
3) сценарій;
4) розкадровка;
5) кастинг, при необхідності;
6) локації;
7) реквізит;

Зйомка , тут потрібно враховувати :
1) логістику;
2) таймінги , тобто час зйомок на різних локаціях з різним реквізитом і моделями;
3) власне сама зйомка;
4) затвердження результатів;
Постобробка або постпродакшн включає :
-монтаж;
-ретушування;
-колажування.

Також Антон дав поради звертати уваги на деталі(розетка де і чи немає її в кадрі), як буде використовуватись матеріал (для банеру, журналу- якщо клієнт не хоче говорити , то краще з ним не працювати),не обговорювати проекти з клієнтом швиденько (за 30 хв чи на завтра)-краще задати багато питань і обговорити всі деталі. Необхідно перевіряти локацію перед зйомкою- бо 10 хвилин підготовки економлять 10 годин реалізації.
На візитці фотографа повинна бути лише адреса сайту- якщо клієнту сподобались ваші роботи, він подзвонить і не буде задавати не потрібні питання.

На МК Canon з Мариною Карпій по роботі зі світлом я потрапив через місяць, я їхав у Львів на DigitalNomadForum то ж заскочув буквально на годину, бо було дуже цікаво. МК проходив на останньому поверсі Жк Skyline , з дуже красивим оглядовим майданчиком.

Капітан  моєї Жовтої Команди Переможців розказувала про використання двох софтбоксів 70х70 або 50х50 для отримання ефекту заходу сонця з використанням помаранчевого геля, який кріпиться до спалаху спеціальним розсіювачем на голову.

Використовується режим високої синхронізації спалаху і діафрагми макс 1.8-2.8 з режимом приорітету діафрагми Av.

Спалах на стійці з помаранчевим гелем ставиться контровим світлом(ззаду)-світло попадає на лінзу об’єктиву, але на малюючі ділянки. 2-й спалах виступає малюючим світлом.

Трансміттером регулюються обидва спалахи, також використовується схема “Голлівуд”- коли все блищить і переливається.

Майстер клас проходив з практичною частиною на оглядовому майданчику, але я вже спізнювався на потяг , то ж цю частину я пропустив.
Про форум цифрових кочівників і його висновки буде далі.#мрій&дій

Share Button