Обрати сторінку

%d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%be%d0%ba

Про #CanonФотомарафон в Києві я дізнався випадково – одна знайома лайкнула цю подію в фейсбуці, а я побачив в стрічці новин. Я тільки-но приїхав з Грузії і в мене все бурлило всередині. То ж не довго думаючи я швиденько зареєструвався на 21 травня 2016 року. Щоправда в цей день було святкування дня народження мого друга, але це було в обід , а фотомарафон починався о 10.00 .То ж я все розрахував.

Фотомарафону передували 2 майстер класи від Марини Карпій на тему тревел фото і 20 травня, в п’ятницю я сходив на майстер клас від Canon з Антоном Ткаченком, який дуже цікаво розповів про роботу з замовником і моделями, про постпродакшин і дав багато порад.

Погода тоді видалася чудова, я раненько встав, зарядив батареї , протер об’єктиви, взяв Sheldona Star поїхав в Голосіївський парк. Щодо Шелдона, то з якої він галактики і як ми зустрілись я розкажу якось окремо. Було трохи страшнувато, бо я вже давненько не спілкувався з фотографами і якось було ніяково.

А біля місця збору вже почали збиратись фотографи, я впізнав Антона Ткаченко, Марину Карпій (на МК якої я не потрапив бо закінчились місця реєстраціїї), Олексій Горшков і найбільше мені запам’ятався Андрій Деменюк з його рудим хаером. Як виявилось це були наші капітани фотокоманд.
%d0%ba%d0%b5%d0%bd%d0%be%d0%bd%d0%bc%d0%b0%d1%80%d0%b0%d1%84%d0%be%d0%bd-%d1%81%d0%b0%d0%b9%d1%82

В конферен-залі зібралося десь 60 фотографів , нас всіх привітали представники компанії Canon Україна Микола Мазепа і Микола Махлай і ведучий Павло. Нам представили капітанів і поділили по командах , я потрапив до “Жовтої Команди Переможців” Марини Карпій , а також подарували кожному фірмові рюкзачки з сух.пайками, дали 10 тем-завдянь. Кожна команда пішла по своїх маршрутах через базові точки.

І тут на сцену вийшов Шелдон

Що ми тільки не робили , щоб виконати завдання- і каміння в озеро кидали і пляшки били (за це трохи соромно), дулі один одному показували

Оленю теж дісталося)))

Canon проти Nikon , ми теж обігрували:

І Шелдона в небо запускали :

Коротше,  креативили, розважались і робили все щоб виконати міссії. Цим мені фотомарафон і сподобався і запав в серце. Ця креативна атмосфера с творчими і позитивними людьми дуже надихає і підштовхує до росту.

На виконання завдань пішло десь 3 години, потім ми повернулись на базу, вибирали найкращі роботи , роздруковували на фотопринтері Canon і зробили фотосушку для себе і журі.

Наші капітани вибрали найкращі роботи серед кожної команди, також представник Canon Україна, Микола Мазепа подарував заохочувальний приз наймолодшим фотографам. Вибрали переможців в командах і основного переможця, котрий отримав свіжо представлену фотокамеру Canon EOS 1300.

Особисто мені дуже сподобалась  на фотомарафоні, я познайомився і подружився з новими і цікавими людьми, що дало мені поштовх далі вчитись і змінювати своє життя.
То ж будьте відкриті новому, вчіться і нічого не бійтеся , у Вас все вийде! #мрій&дій

Share Button