Обрати сторінку

Комусь може здатися , що я рекламую компанію Canon, але це не так, просто мені подобається їхній підхід до справи розвитку товариства фотографів в Україні і їхні майстер класи і події. На цих подіях легко зустрічаєшся із новачками і з професійними фотографами і легко з ними контактуєш і переймаєш досвід.

Особисто мені участь в CanonФотомарафон в Києві дала поштовх до наступних змін і здійсненню своїх мрій. Все літо я навчався на курсі по маркетингу , а потім пішов на курс з побудови сайтів і блогів. Я навіть взяв кредит , щоб оплатити частину другого курсу, але воно того вартувало .

Але основна робота забирала все більше часу і енергії, тому я таки вирішив звільнитися і відмітив це поїздкою того ж вечора на Canonфотомарафон у Львові.

Приїхав я у Львів раненько, поспав у залі відпочинку і пішов у всесвітню мережу безкоштовного wi-fi і wc – Макдак. Він реально допомагає в біді, я відчув це ще мандруючи Грузією. Зареєструвавшись в 10.30 , я ще швиденько зганяв в магазин за світшотом “ВеликіЦіліДосяжні” і вмостився в конференц-залі готелю “Жорж”.

Першим виступав пейзажний фотограф, але говорив дуже тихо + я ще й спізнився на 30 хвилин, видно було лише , що він дуже любить  Львів. Це також моє саме улюблене місто в Україні , хоч я і був тут вже разів 30 і бачив це місто в любу пору року.
Потім виступала фуд-фотограф Оксана Сібідло і дуже смачно і апетитно розкрила фішки і секрети цього духм’яного жанру фотографії.

Потім виступав Олексій Горшков, котрий розповідав про метрів класичної і стріт-фотографії з презентацією.
Отже вислухавши цікаві лекції і перекусивши, всіх фотографів розділили на группи – я потрапив до Оксани Сибідло і команди “Баклажанчиків”)). Ми отримали 5 завдань: тіні, 50х50, архітектура і турист.
Капітани вибрали послідовність локацій і з групами пішли на вибрані точки.
Я трохи загубився в натовпі туристів , але швидко зорієнтувався і знайшов свою групу з дуже веслим і сонячним капітаном. Оксана сфоткала всю команду і мені дісталась чудове фото на аватар)

Під професійним наглядом Оксани  ми пройшлись по всім локаціям і виконали всі завдання протягом 3-х годин. Ось мої кілька завдань:

На фотомарафоні знову панувала атмосфера творчості і підтримки, посилена місцевим духом і колоритом. Заряди цього я власне і приїхав сюди.
Потім був відбір найкращих фото, фотодрук і фуршет. Далі журі з наших капітанів вибрали найкращі фото і нагородили переможців. Я завдяки Шелдону отримав фірмову чашку, але найголовніше: це нові знайомства, підтримку і важливі поради для свого розвитку.

Рекомендую слухати свого серця і здійснювати мрії, але добре підготувавшись до змін. Головне діяти #мрій&дій

Share Button