Обрати сторінку

 

02.02.2017,  я з командою Andrey Demenyuk відвідали #CanonWorkshop   від компанії Canon Ukraine . Лектором була Julia Patyaka.
 
Юлія поділилась класними порадами, як знімати афігенно, якщо талант ще не дуже блищить, розказала про режисуру кадра, експопари і палітри кольорів. Які уникнути помилок при копіюванні шедеврів, і де знайти ці шедеври.
 
В залі окрім великої кількості професійних фотографів були і початківці і ентузіасти фотографії, в загальній кількості більше 300 людей. Було, як завжди цікаво, корисно, якісно і ульотно. Думаю компанія Canon збиратиме стадіони фотографів вже цього року. Академія Canon

Спочатку були поради для початківців при виборі фотокамери і важливий момент – компьютер для обробки фото. Також , потрібно враховувати, камери якої системи є у друзів, щоб можна було брати обьєктиви і аксесуари на тестування.

Спікер поділилась своїм світловим лайфхаком – вона використовує інтер’єрну шарову насадку на спалах для отримання рівномірного і м’якого освітлення моделей.

 

Щоб фото вийшло красивим і якісним, необхідно використовувати до 5 кольорів в кадрі, щоб підібрати їх можна використовувати палітру кольорів. і не забувати про експопари

Для якісного і професійного підходу в фотографії, для передачі почуттів, наприклвд почуття запаху потрібно використовувати режисуру кадра

А це список шедевральних фотографів, на  роботи яких можна орієнтуватись і створювати своє, а також список фільмів для натхнення.

Share Button