Обрати сторінку

Шикарні вихідні у Львові – два заходи одночасно #DigitalNomadForum 2017 і #CanonФотомарафон . Були поряд, на щастя для мене , бо був і там і там.

На #DigitalNomadForum зібрались фрілансери і цифрові кочівники, які мандрують світом і заробляють дистанційно. Це вже третій мій відвіданий форум. Як завжди корисний контент, чудові нові друзі і зв’язки + автограф від Орест Зуб в його Формулі Продуктивності

Особливо мені запам’ятався виступ Mike Spencer Bown, який відвідав ВСІ 193 країни світу, це теж одна з моїх мрій.

І класний #CanonФотомарафон – цього року він змінив формат, завдання лишилось одне і часу на нього стало менше і більше немає фото-капітанів команд. Але відзняти “Відзеркалення ” під штормовим дощем за 60 хв – дуже цікаве заняття.Фотографів було в 2 рази більше минулого року.

Офіційне відео за марафону.

#CanonФотомарафон  Що таке Canon фотомарафон і як він проходить? Фотомарафон – це серія майстер-класів з практичними завданнями. На початку усі учасники слухають надихаючі лекції, а потім вирушають за спеціальним маршрутом на пошуки фото-історій. Після цього усі збираються і обговорюють роботи. Автори найкращих фотографій отримають подарунки від Canon .

У Львові зустріч почалась о 10:30 у ТГ «Опера Пасаж» – Leopolis Hall (Проспект Свободи, 27). Надихали та ділились досвідом з учасниками  Сергей Сараханов та Соня Плакидюк.

Фотомарафон також пройде у Одесі – 8.07.2017, Дніпрі -15.07.2017 та Києв – 22.07.2017.

А ще на вас чекає приємний сюрприз –  конкурс літніх історій 2017 року  #LiveForTheStory від компанії “Canon CEE . Більше інфи про конкурс і марафони тут bit.ly/2ueVRvz , а реєстрація і правила конкурсу #LiveForTheStory  тут – головний приз 250 000 грн на подорожі собі + партнер(и) .Участь у заході є безкоштовною.

Реєстрація починаеться о 10:30. Теоретична частина тривае з 11:00 до 14:30. Після перерви о 15:00 починається практичний фотомарафон, що триватиме до 17:00. Перегляд робіт, визначення та нагородження авторів найкращих фото призами від Canon закінчується близько 19:00.

#CanonФотомарафон – цього року змінив формат, завдання лишилось одне і часу на нього дається 1-2 години. В Харкові завдання було “Велике і мале” у Львові “Відзеркалення-відображення”. Більше немає фото-капітанів команд, фотографи або самі ,або командами шукають найкращий знімок до завдання.

У Львові з самого рання йшов дощик, але я підготувався до цього і взяв і парасолю і змінне взуття, забув лише захист для камери. Тому в Одесу беру ще й чохол для фоторюкзака. Теоретичну частину я пропустив, бо слухав лекції цифрових кочівників на #DigitalNomadForum 2017 , а лектори на всіх марафонах будуть тіж – тому дослухаю їх вже в Одесі.

На виконання завдання “Відзеркалення-відображення” дали годину, з 14.00 до 15.00 + була ще смачний обід від організаторів. Я швиденько перекусив і побіг з парасолею по місту шукати кадр. Сфоткав відображення башти Корнякта в Домі легенд в своєму смартфоні, забіг ще на озерце і в фото-кафе Фіксаж, зробив там пару кадрів.

Потім почалася дуже сильна злива , яку я перечекав на ринку , бо це був форменний потоп – тому і трохи спізнився , але ще встиг роздрукувати фото і повісити його на сушку. На жаль нічого не виграв, зате цікаво провів час і отримав нові знайомства і кучу корисної інфи.

Реєстрація в Одеський Кенонфотомарафон вже давно відкрита. Знову буде дощ((( майте на увазі . А я і #CanonFanClub! будемо в Південній Пальмірі 3 дні, поки друзі туситимуть у мене в фотостудії))) Приєднуйся! • Одеса
8 липня, Термінал 42, Можна зареєструватись і прийти навіть в день проведення!
Реєструйтесь за посиланням: https://goo.gl/ZVqXMt
Долучайтесь до події: https://goo.gl/MwYDgf

#DigitalNomadForum 2017

Орест Зуб

Онлайн підприємець, блогер, мандрівник, письменник

openmind.com.ua

Тема виступу: Сам Собі Медіа – як запорука успішного онлайн просування бізнесових чи особистих ініціатив

Ірина Журавель

Цифровий кочівник, блогер, мисливець за тревел акціями

sam-sebe-columb.com

Тема виступу: Чи можливо насправді заробляти на подорожах? І, якщо так, то як саме!

Ось частина її виступу

 

Антон Прохоров

Мандрівник, блогер

propohody.com

Тема виступу: Онлайн бізнес в темі речей на прикладі туристичного спорядження

 Леонід Мартинчик

Інстаграм блогер, письменик

leonid.martynchyk

Тема виступу: Інстаграм, як власний бізнес, а також які він дає перспективи

 Його виступ  https://youtu.be/SNxjUczS4og

Богдан Логвиненко

Журналіст, тревел блогер, громадський діяч

ukrainer.net

Тема виступу: Як ми створили успішний самоокупний медійний проект – Ukraїner

Miss Jetsetter

Traveller, Instagram blogger

missjetsetter

Тема виступу: Tricks and trcks of instragram collaboration with brands and life long travel

Олександр Чебан Тревел і авіа аналітик, блогер

alexcheban.livejournal.com

Тема виступу: Шлях від дорожніх заміток до експертного селф-медіа

Mike Spencer Bown facebook.com/mike.s.bo

Ось записи з E-Biz 2017 онлайн-конференції на тему Сам собі медіа

 

Share Button