Обрати сторінку

Після участі у двох CanonФотомарафонах і багатьох майстер класів від Canon, я трохи рознайомився з фотографами і отримав запрошення на презентацію новенького 5D Mark IV чому був дуже радий. Бо , як я уже писав – перебуваючи в середовищі професіоналів підтягуєш свій рівень. А компанія Canon люб’язно допомагає не тільки мені , а й багатьом іншим новачкам і професіоналам. Сама презентація була за містом на аеродромі “Аеропракт”, чому саме на аеродромі я дізнався пізніше.

На презентацію запросили більше сотні журналістів і професійних фотографів. Новинку представив керівник Canon Україна, а також технічний спеціалист Canon Europe Ференц Торок. Він розказав всю історію лінійки 5D Mark котрій вже 10 років.

Також Ференц розповів, що фотокамери Canon найчастіше використовуються професіоналами, які виграють самі престижні премії. Під час презентації відбулось інсценоване викрадення камери 5D Mark IV з погонями, вибухами, пострілами і втечами на літаку. Це був спражній блокбастер , котрий оператори Canon засняли і оперативно обробили і в кінці презентації показали на моніторах. Це було дійсно видовищно і якісно. Все закінчилось щасливо і  EOS 5D Mark IV повернули Ференцу Тороку.

Потім виступав фотограф Олексій Горшков, він розповідав про свої враження при тестуванні цієї камери. Після офіційної частини гостям подарували політ на надлегких літаках , я встигнув в перших рядах і засняв весь політ на відео.

Інші гості активно тестували нову камеру зі своїми об’єктивами і з різним освітлювальним обладнанням.

Я теж трохи поюзав Mark IV :

Ось технічні характеристики Canon EOS 5D Mark IV

Mark IV  отримав повнокадровий (36 × 24 мм) CMOS-сенсор з 30 млн ефективних пікселей. Новинка отримала процессор Digic 6+. Фотоапарат має 61-точкову систему автоматичного фокусування. Діапазон витримок складає від 1/8000 до 30 с, світлочутливість — ISO 100–32000 (розширюється до ISO 50–102400). В фотокамері реалізована нова технологія Dual Pixel CMOS AF — це система автофокусування з використанням датчика і з визначенням фази, котра була розроблена для забезпечення плавного і швидкого переводу фокусу при відеозйомці рухомих об’єктів , а також швидкого автофокусування при фотозйомці в режимі Live View. Кожний ефективний піксель на поверхні датчика зображення складається з двух незалежних фотодіодів, котрі зчитують світлові сигнали окремо для автофокусування з фазовим детектуванням і разом для створення зображення

Фотокамера дозволяє здійснювати запис відео в форматі 4K DCI (4096 × 2160 точок) зі швидкістю 30 кадрів в секунду, в формате Full HD (1920 × 1080 пікселей) зі швидкістю 60 кадрів в секунду і в формате HD (1280 × 720 точок) зі швидкістю 120 кадрів в секунду. Швидкість послідовної фотозйомки — 7 кадрів в секунду. Новинка має фіксований 3,2-дюймовий дісплей з підтримкою сенсорного керування, оптичний видошукач із 100-процентним покриттям кадру, адаптер бездротового зв’язку Wi-Fi 802.11b/g/n, модуль NFC, приймач GPS, порт USB 3.0 та інтерфейс HDMI. Для зберігання відзнятих матеріалів можливо використовувати карти CompactFlash і SD/SDHC/SDXC. Фотоапарат має габаритам  151 × 116 × 76 мм і вагу 890 грамів разом з батареєю. Заряду акумулятора має вистачити приблизно на 900 знімків. Ціна складає 3500 долларів США без об’єктиву.

А ось і відео презентації від компанії Canon

Share Button